پیام

زندگی معلم بزرگی است.

درس هایی می آموزد که در هیچ کتابی نیست و در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود.

آنها که به کتاب ها و نوشته ها بسنده کردند و مغرور شدند از درس های بزرگ زندگی محروم شدند و بسیار آسیب دیدند

 

با رسانه ها

 میرزایی دلایل استعفایش از ریاست بیمارستان تأمین اجتماعی شهدای زاگرس ایلام را تشریح کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «موسی میرزایی» اظهار کرد: هنگام ورودم به این بیمارستان در گام اول یک تیم مدیریتی از افراد با تجربه در زمینه‌های مالی، حقوقی و اداری را تشکیل دادیم و جلوی انعقاد برخی قراردادها را گرفتیم و با مدیریت صحیح و اصولی، درصد اشغال تخت را از 13 درصد به بیش از 60 درصد ارتقا دادیم و درآمد بیمارستان را نیز که در اردیبهشت ماه سال 96 حدود 18 میلیون تومان در ماه بود را در دی ماه همین سال به بیش از 800 میلیون تومان رساندیم.

میرزایی مشکلات کنونی بیمارستان را بیشتر مسائل مالی عنوان کرد و گفت: در حال حاضر درآمد بیمارستان که البته ممنوعیت فعالیت پزشکان بخش دولتی توسط دانشگاه علوم پزشکی هم در آن دخیل است بطور متوسط 600 میلیون در ماه است ولی هزینه‌ها بیش از یک میلیارد است. همچنین به دلیل خرید تجهیزات و قراردادهایی که قبل از اینجانب با شرکت‌ها منعقد شده و نیز هزینه‌های جاری، بیش از 5 میلیارد تومان بدهکار است که این شرایط را بسیار سخت کرده است.

وی به اقدامات انجام شده برای حل مشکلات بیمارستان هم اشاره و عنوان کرد: برای حل مشکلات بیمارستان از مدیر عامل، رئیس هیأت مدیره و عضو مالی موسسه «میلاد سلامت» یا همان هلدینگ تأمین اجتماعی دعوت گرفتیم تا به ایلام بیایند و از نزدیک مشکلات بیمارستان را بررسی کنند و در جریان سفر آقایان جندقی و تک‌روستا مصوباتی صورت گرفت که اگر عملیاتی می‌شد تا حدودی مشکلات رفع شده بود ولی پس از گذشت چند هفته هیچ کدام از آن مصوبات اجرایی نشد و باید گفت که بیمارستان رها شده و اگر همین روال ادامه داشته باشد این بیمارستان در آینده نزدیک ورشکست خواهد شد.

وی ادامه داد: البته عدم همکاری برخی مسئولین استانی و نیز عدم هماهنگی هیأت مدیره در استان هم در حل نشدن مشکلات تأثیرگذار بود. من دوبار بصورت حضوری با استاندار برای بررسی و رفع مشکلات صحبت کرده و با رئیس سابق و فعلی دانشگاه علوم پزشکی هم چندین بار مذاکره و دیدار داشته‌ام ولی نتیجه‌ای نگرفتم.

میرزایی درباره استخدام‌های حاشیه‌دار این بیمارستان هم گفت: متأسفانه در ابتدای کار، استخدام‌های خارج از روال قانونی و بعضاً در پوشش قانون از طرف برخی آقایان به بیمارستان تحمیل شده و از طرفی برای اخراج افراد مازاد از سوی همین آقایان که برخی از آنها در هیأت مدیره هم هستند تحت فشار بودم . در حال حاضر حدود 160 نفر در این بیمارستان مشغول به کار هستند که 60 نفر از آنان مازاد هستند.

میرزایی ضمن ابراز ناراحتی از عدم پیگیری مشکلات بیمارستان توسط نمایندگان استان در مجلس هم گفت: لازم می‌دانم تا از اصحاب رسانه که همیشه منعکس کننده واقعیات بوده و مشکلات این بیمارستان را بصورت مرتب به جامعه منتقل کرده‌اند تشکر کنم و اگر نتوانسته‌ام آنطور که شایسته خانواده بزرگ تامین اجتماعی است در جایگاه ریاست بیمارستان به وظیفه خود عمل کنم از آنان عذرخواهی کنم.

30 اردیبهشت 97

لینک خبر

نوشتن دیدگاه


Template Design:Dima Group

 ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی در مجتمع پزشکی آسیا

اطلاعات تماس

تلفن محل کار: 08433368280

تلفن مدیریت سایت: 08433368590

سامانه پیامک: 30007227001199

آدرس: ایلام- خیابان آیت اله حیدری - خیابان نهضت سوادآموزی- مرکز پزشکی آسیا

info@dr-mirzaei.ir

drmirzaei@iran.ir

شبکه های اجتماعی