پیام

زندگی معلم بزرگی است.

درس هایی می آموزد که در هیچ کتابی نیست و در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود.

آنها که به کتاب ها و نوشته ها بسنده کردند و مغرور شدند از درس های بزرگ زندگی محروم شدند و بسیار آسیب دیدند

 

با رسانه ها

معاون هماهنگی و نظارت مجموعه بیمارستان‌های میلاد گفت: افراد شاغل در بیمارستان‌های تامین اجتماعی باید همواره در خدمت‌رسانی دست‌های پینه بسته‌ی کارگرانی را ببینند که این تشکیلات با حق بیمه‌ی آنها اداره می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «میرحسین سیدزاده» در مراسم تجلیل از زنان شاغل در بیمارستان شهدای زاگرس اظهار کرد: بیمارستان‌های تامین اجتماعی با حق بیمه اقشار مختلف جامعه از جمله کارگرانی اداره می‌شود که با دستان پینه بسته هزینه‌ی بیمه را پرداخت می‌کنند، بنابراین باید افراد شاغل در این بیمارستان تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بگیرند.

وی با اشاره به مشکلات بیمارستان تامین اجتماعی ایلام، گفت: شاید برخی مشکلات مالی وجود داشته است اما نباید در خدمت‌رسانی به مردم وقفه ایجاد شود و خدای ناکرده به خاطر سهل‌انگاری چند نفر عملکرد یک مجموعه 3 هزار نفری زیر سوال برود.

معاون هماهنگی و نظارت مجموعه بیمارستان‌های میلاد ادامه داد: سال گذشته در چنین روزی این بیمارستان نبود اما خوشبختانه امروز به مردم استان خدمات‌رسانی می‌کند و مورد اعتماد مردم است و با تلاش پرسنل بیمارستان این خدمات‌رسانی بیشتر و اعتماد مردم هم افزون‌تر خواهد شد.

سیدزاده در ادامه با اشاره به ویژگی‌های حضرت زهرا(س) ابراز امیدواری کرد شاهد الگوبرداری زنان و دختران جامعه اسلامی از سیره‌ی آن حضرت باشیم.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «موسی میرزایی» رئیس بیمارستان شهدای زاگرس نیز با بیان اینکه بزرگترین مشکل این بیمارستان مالی است، اظهار کرد: کمبودهای مالی هم با احساس مسئولیت ، صرفه‌جویی و تلاش بیشتر پرسنل قابل حل است.

وی از برنامه این بیمارستان برای معرفی پرسنل درمانی و کارکنان نمونه بیمارستان خبر داد و تصریح کرد: معیار ارزیابی‌ پرسنل  در این طرح تعهد و احساس مسئولیت نسبت به مراجعه‌کنندگان و آیین‌نامه‌ها خواهد بود.

19 اسفند 1396

لینک خبر

نوشتن دیدگاه


Template Design:Dima Group

 ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی در مجتمع پزشکی آسیا

اطلاعات تماس

تلفن محل کار: 08433368280

تلفن مدیریت سایت: 08433368590

سامانه پیامک: 30007227001199

آدرس: ایلام- خیابان آیت اله حیدری - خیابان نهضت سوادآموزی- مرکز پزشکی آسیا

info@dr-mirzaei.ir

drmirzaei@iran.ir

شبکه های اجتماعی