پیام

زندگی معلم بزرگی است.

درس هایی می آموزد که در هیچ کتابی نیست و در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود.

آنها که به کتاب ها و نوشته ها بسنده کردند و مغرور شدند از درس های بزرگ زندگی محروم شدند و بسیار آسیب دیدند

 

با رسانه ها

اولین و تنها پزشک متخصص اورولوژی بومی ایلام گفت: متاسفانه در استان ایلام مصرف گوشت و پروتئین بسیار زیاد است که فارغ از بحث اقتصادی، برای سلامت هم ضرر دارد و مصرف زیاد نمک هم در بین مردم بسیار رایج است که این هم آسیب‌زاست.
به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، در زیر مصاحبه تفصیلی پایگاه خبری تحلیلی فریاد را با دکتر موسی میرزایی با هم می‌خوانیم.

 جایگاه والای پزشکان در جامعه برکسی پوشیده نیست. به مناسبت روز پزشک با اولین و تنها پزشک متخصص اورولوژی بومی استان، دکتر موسی میرزایی مصاحبه‌ای انجام دادیم تا از فراز و نشیب‌های زندگی این پزشک حاذق استان باخبر شویم.
متن مصاحبه تفصیلی و اختصاصی فریاد با دکتر موسی میرزایی در زیر آمده است.

 میرزایی دلایل استعفایش از ریاست بیمارستان تأمین اجتماعی شهدای زاگرس ایلام را تشریح کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «موسی میرزایی» اظهار کرد: هنگام ورودم به این بیمارستان در گام اول یک تیم مدیریتی از افراد با تجربه در زمینه‌های مالی، حقوقی و اداری را تشکیل دادیم و جلوی انعقاد برخی قراردادها را گرفتیم و با مدیریت صحیح و اصولی، درصد اشغال تخت را از 13 درصد به بیش از 60 درصد ارتقا دادیم و درآمد بیمارستان را نیز که در اردیبهشت ماه سال 96 حدود 18 میلیون تومان در ماه بود را در دی ماه همین سال به بیش از 800 میلیون تومان رساندیم.

دکتر موسی  میرزایی در گفتگو با غرب آنلاین به دلایل استعفای خود از سمت ریاست بیمارستان زاگرس ایلام اشاره کرد که در زیر گزیده مهمترین گفته های ایشان آمده است:

50 درصد جمعیت استان ایلام تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و بیمارستان شهدای زاگرس تنها بیمارستان تامین اجتماعی ایلام است که با وضعیت موجود آینده ای امیدبخش ندارد.

این بیمارستان در بدو تاسیس و راه اندازی بدون کامل شدن زیرساخت ها و تجهیزات پزشکی و فقط بر اساس قول و قرارهای مسئولان وقت راه اندازی و در کمتر از 20 روز تجهیزات پزشکی آن خریداری و استخدام های فله ای صورت می گیرد. در حال حاضر بیمارستان بیش از 5 میلیارد تومان بدهی دارد. قبل از مدیریت اینجانب (آبانماه 96) درآمد بیمارستان کمتر از 8 میلیون تومان در ماه بود در حالی که میانگین درآمد این بیمارستان در زمان مدیریت اینجانب به بیش از 600 میلیون تومان در ماه افزایش یافت.

به گزارش ایرنا، میرحسین سیدزاده در آیین تجلیل از زنان شاغل در بیمارستان شهدای زاگرس ایلام اظهار کرد: افراد شاغل در این بیمارستان تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بگیرند چرا که مراکز درمانی تامین اجتماعی با حق بیمه اقشار مختلف جامعه از جمله کارگرانی اداره می‌شود که هزینه‌ بیمه را پرداخت می‌کنند.

دکتر موسی میرزایی نیز گفت: بزرگترین مشکل این بیمارستان مالی است که این کمبودهای مالی نیز با احساس مسئولیت، صرفه‌جویی و تلاش بیشتر پرسنل قابل حل است.

وی افزود: سال آینده از طریق معیار ارزیابی پرسنل، کارکنان نمونه، متعهد و دارای احساس مسئولیت نسبت به مراجعه کنندگان و آیین نامه ها معرفی خواهند شد و ماندن آنها را در این بیمارستان تعیین می‌کند.

رییس بیمارستان شهدای زاگرس در ابتدای این جلسه ضمن تبریک میلاد بزرگ بانوی اسلام حضرت زهرا(س) و بزرگداشت روز زن گفت: در دو روز گذشته با دوستان و همکارانی که از تهران آمده‌اند چند جلسه درباره مشکلات بیمارستان شهدای زاگرس ایلام برگزار کردیم که به امید خدا در سال آینده خیلی از این مشکلات در این بیمارستان حل خواهند شد.

دکتر موسی میرزائی با اشاره به اینکه سال 96 برای کارکنان و پرسنل بیمارستان شهدای زاگرس یک سال نسبتاً سختی بود اظهار کرد: ما در آستانه سال جدید هستیم و امیدوارم که برای ما سالی پربار و پر از موفقیت، در کنار تلاش و انگیزه بیشتر باشد، هرچند سال 96 بیمارستان با مشکلات عظیم مواجه بود و خستگی بسیار زیادی را در شما ایجاد کرد که وقتی این شادابی شما را در این جلسه می‌بینم امیدوار خواهم شد که این مشکلات در سال آینده کمتر خواهد شد.

معاون هماهنگی و نظارت مجموعه بیمارستان‌های میلاد گفت: افراد شاغل در بیمارستان‌های تامین اجتماعی باید همواره در خدمت‌رسانی دست‌های پینه بسته‌ی کارگرانی را ببینند که این تشکیلات با حق بیمه‌ی آنها اداره می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «میرحسین سیدزاده» در مراسم تجلیل از زنان شاغل در بیمارستان شهدای زاگرس اظهار کرد: بیمارستان‌های تامین اجتماعی با حق بیمه اقشار مختلف جامعه از جمله کارگرانی اداره می‌شود که با دستان پینه بسته هزینه‌ی بیمه را پرداخت می‌کنند، بنابراین باید افراد شاغل در این بیمارستان تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار بگیرند.

وی با اشاره به مشکلات بیمارستان تامین اجتماعی ایلام، گفت: شاید برخی مشکلات مالی وجود داشته است اما نباید در خدمت‌رسانی به مردم وقفه ایجاد شود و خدای ناکرده به خاطر سهل‌انگاری چند نفر عملکرد یک مجموعه 3 هزار نفری زیر سوال برود.

رئیس بیمارستان شهدای زاگرس گفت: این بیمارستان بیش از نصف جمعیت استان را برای خدمات‌دهی تحت پوشش دارد و در طول کمتر از سه ماه، هم از لحاظ ساختار پرسنلی و هم از لحاظ مالی پیشرفت خوبی داشته و درصد اشغال تخت از 13 درصد به 63 درصد رسید.

به گزارش فریاد و به نقل از ایسنا؛ دکتر موسی میرزایی با اشاره به اینکه اتاق‌های عمل و درمانگاه‌های تخصصی بیمارستان نیز در این مدت، فعال شده‌اند، اظهار کرد: با بخشنامه صادره اواخر مدیریت رئیس قبلی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، همکاری پزشکان متخصص با بیمارستان منع و در کار آن خلل ایجاد شد ولی در حال رایزنی هستیم که این مشکل حل شود و با شناختی که از مدیریت جدید دانشگاه و همکارانشان داریم به حل موضوع امیدواریم.

رئیس بیمارستان شهدای زاگرس در مورد وضعیت کنونی این بیمارستان و نوپا بودن آن، گفت: این بیمارستان بیش از نصف جمعیت استان را برای خدمات‌دهی تحت پوشش دارد و از زمانی که مسئولیت آن را برعهده گرفتم و در طول کمتر از سه ماه، هم از لحاظ ساختار پرسنلی و هم از لحاظ مالی پیشرفت خوبی داشته و درصد اشغال تخت از 13 درصد به 63 درصد رسید.

دکتر «موسی میرزایی» در گفت و گو با ایسنا، منطقه ایلام، با اشاره به اینکه اتاق‌های عمل و درمانگاه‌های تخصصی بیمارستان نیز در این مدت، فعال شده‌اند، اظهار کرد: با بخشنامه صادره اواخر مدیریت رئیس قبلی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، همکاری پزشکان متخصص با بیمارستان منع و در کار آن خلل ایجاد شد ولی در حال رایزنی هستیم که این مشکل حل شود و با شناختی که از مدیریت جدید دانشگاه و همکارانشان داریم به حل موضوع امیدواریم.

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت زینب و روز پرستار در بیمارستان شهدای زاگرس ایلام برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «موسی میرزایی» رئیس بیمارستان شهدای زاگرس، اظهار کرد: در اولین سال کار بیمارستان زاگرس سیر صعودی خود را دنبال کرده بود و در حال پیشرفت و خدمت‌رسانی به قشر تحت پوشش تامین اجتماعی است.

وی با بیان اینکه دست‌های غرض‌آلودی در حال شکل‌گیری است که به این بیمارستان ضربه بزنند، تصریح کرد: افرادی که با وجود این بیمارستان درآمد های میلیاردی شان به خطر افتاده است، زیرا این بیمارستانی که سخت ترین عمل ها و خدمت رسانی درمانی در آن انجام می شود و این برای بعضی ها قابل قبول نیست.

Template Design:Dima Group

 ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی در مجتمع پزشکی آسیا

اطلاعات تماس

تلفن محل کار: 08433368280

تلفن مدیریت سایت: 08433368590

سامانه پیامک: 30007227001199

آدرس: ایلام- خیابان آیت اله حیدری - خیابان نهضت سوادآموزی- مرکز پزشکی آسیا

info@dr-mirzaei.ir

drmirzaei@iran.ir

شبکه های اجتماعی