برآمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

نسیم لطف بیکران الهی، مژده بهارانی دیگر را با خود آورده است و طبیعت، نرم نرمک جانی دوباه می‌گیرد و چشمی به راز و ناز می‌گشاید.

رویش و پویشی سراسر سبز، زمین و زمان را احاطه می کند و رنگ و آهنگی دیگرگونه می‌زند.

عید نوروز، شکوفاشدن دوباره دشت‌ها، دمیدن روح تازه به جان خسته طبیعت، زیباترین عید کره خاکی را برای ما به ارمغان می‌آورد که امید است این رستاخیز عظیم که در قامت طبیعت به خودنمایی می‌پردازد باعث حیاتی مجدد در دل و جان ها نیز گردد.

در اولین نوروز فعالیت بیمارستان شهدای زاگرس، فرارسیدن سال جدید و نوروز 1397 را به خانواده بزرگ تامین اجتماعی، همکاران و پرسنل عزیز و خدوم بیمارستان، تلاشگران عرصه سلامت و همه مردم بزرگوار و عزیز استان ایلام تبریک و شادباش می‌گویم.

اینجانب در برابر قدر و منزلت تمام مردم استان و خصوصا" خانواده تامین اجتماعی که توفیق خدمت به بیمه شدگان این نهاد را داریم دست احترام و قدرشناسی به سینه گذاشته و برای همه همکاران عزیز در عرصه پزشکی که در استان مشغول خدمت به مردم می‌باشند و نیز پرسنل بیمارستان، سالی سرشار از آرامش، سلامتی، موفقیت و سربلندی را از خداوند منان خواستارم و امیدوارم با تلاش و کوشش این عزیزان، سال جدید، سال توفیقات و اعتبارافزایی بیشتر در عرصه بهداشت و سلامت باشد و شاهد ارائه بیشتر و مطلوب تر خدمات در عرصه درمان و سلامت به مردم عزیز باشیم.


دکتر موسی میرزایی

رئیس بیمارستان شهدای زاگرس