به بهانه فرارسیدن روز پرستار و تقدیر از سفیدپوشان سبزقامت حوزه سلامت.

بیش از یک قرن از حرفه پاک و مقدس پرستاری می‌گذرد اما واقعیت این است که پرستاری، تخصص، دانش و هنری است که از ابتدای خلقت انسان تا به امروز تداوم داشته و هر روز بر اهمیت آن افزوده می‌شود.

اهمیت این شغل خطیر تا آنجاست که امروزه به عنوان حافظان سلامت در خط مقدم جبهه درمان و سلامت جامعه از آنان یاد می‌شود و این مهربانان صادق، در ایام فعالیت خود با اتکا به دانش، تعهد و عشق در تلاشند تا ضامن تسریع در روند درمان و سلامت مراجعین باشند.

این سفیدپوشان ایثارگر، با تلاش مجاهدانه خود در جبهه سلامتی با کاهش آلام روحی و جسمی بیماران، انوار امید و آرامش را به دل‌های خسته و رنجور بازگردانده و امید به فردای بهتر را به دردمندان هدیه می‌کنند و با بارش باران امید، آگاهی و سلامتی را برای بیماران به ارمغان آورده و بارقه روح‌نواز زندگی و التیام آلام آنان را مژده می‌دهند که اوج شکوه و اعتبار شغل شریف پرستاری را می‌توان در شخصیت والای پیام آور کربلا، حضرت زینب(س) مشاهده کرد.

ضمن تبریک میلاد باسعادت پرستار دل‌های زخم‌دیده خرابه‌های شام، حضرت زینب کبری(س)، بسیار مسرور و خرسندیم که در کنار این سبزقامتان حوزه سلامت و درمان، روز مبارک پرستار را به جشن و شادی نشسته و با افتخار، این روز فرخنده را به تمامی پرستاران عزیز و خصوصاً عزیزان شاغل در بیمارستان شهدای زاگرس تبریک و تهنیت می‌گویم.


دکتر موسی میرزایی

رئیس بیمارستان شهدای زاگرس