پیام

زندگی معلم بزرگی است.

درس هایی می آموزد که در هیچ کتابی نیست و در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود.

آنها که به کتاب ها و نوشته ها بسنده کردند و مغرور شدند از درس های بزرگ زندگی محروم شدند و بسیار آسیب دیدند

 

با رسانه ها

دکتر موسی میرزایی عصر امروز با جمعی از مادران، همسران و فرزندان خانواده های شهدا دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر میرزایی دیدار با خانواده های عزیز شهدا را یک وظیفه قلمداد کرد و افزود: همه ما وامدار خون پاک شهدا و نیز مدیون ایثارگری ها و از خودگذشتگی این اسطوره های ابدی انقلاب هستیم که فداکاری های آنها با هیچ چیزی قبل قیاس و جبران نیست و نمی توان نقش آنها را در پیروزی و اعتلای نام انقلاب و ایران فراموش کرد.

وی ادامه داد: اگر امروز می بینیم که در جامعه آرامش و امنیت وجود دارد و ما می توانیم به این امنیت افتخار کنیم به واسطه امروز اگر امنیتی در جامعه وجود دارد به برکت خون شهدا است، خانواده‌های شهدا نیز به همان نسبت در دفاع از کشور نقشی بسیار مهم داشته اند.

 

دکتر میرزایی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کمتر از شهادت نیست ادامه داد: خانواده معزز و بزرگوار شهدا و ایثارگران ولی نعمت همه ما هستند و باید در همه حال به یاد این عزیزان بود و از آنها غافل نشد زیرا آنها در هنگام خطر و تهدیدات، نسبت به کشور و ملت غافل نبودند و از زندگی خود برای ایجاد امنیت و سربلندی کشور گذشتند و به همین دلیل از ارزشمندترین سرمایه های کشور محسوب می شوند و مردم نیز قدردان زحمات و صبوری این خانواده های بزرگ هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: خانواده های شهدا همواره چراغ راه و راهنمای سایر اقشار در امور مربوط به اداره جامعه بوده اند و الحق و الانصاف هم کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشته اند و اینک که به انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم باز هم چشم ما به اقدام و نظر شماست تا با پیروی از آن که همانا پیروی از فرامین دین مبین اسلام و مقام معظم رهبری است افتخاری دیگر برای جموری اسلامی رقم بخورد.

دکتر میرزایی انتخابات را مظهر وحدت و همدلی تمام آحاد جامعه عنوان کرد و شرکت آگاهانه و مسئولانه در انتخابات را وظیفه همه آحاد و اقشار مردم دانست و گفت: اگر حضوری آگاهانه و توأم با شناخت و مسئولیت در انتخابات داشته باشیم می توانیم نسبت به فردای خود و آبادانی مملکت و عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی امیدوار باشیم.

در ابتدای این جلسه تعدادی از حاضرین به بیان نظرات خود در مورد مسائل مربوط به خانواده های شهدا و نیز مسائل روز جامعه پرداختند.

نوشتن دیدگاه


Template Design:Dima Group

 ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی در مجتمع پزشکی آسیا

اطلاعات تماس

تلفن محل کار: 08433368280

تلفن مدیریت سایت: 08433368590

سامانه پیامک: 30007227001199

آدرس: ایلام- خیابان آیت اله حیدری - خیابان نهضت سوادآموزی- مرکز پزشکی آسیا

info@dr-mirzaei.ir

drmirzaei@iran.ir

شبکه های اجتماعی