پیام

زندگی معلم بزرگی است.

درس هایی می آموزد که در هیچ کتابی نیست و در هیچ دانشگاهی تدریس نمی شود.

آنها که به کتاب ها و نوشته ها بسنده کردند و مغرور شدند از درس های بزرگ زندگی محروم شدند و بسیار آسیب دیدند

 

با رسانه ها

ویژه برنامه گرامیداشت روز پرستار توسط بیمارستان شهدای زاگرس و با حضور مجموعه پرستاران شاغل در این بیمارستان و خانواده‌های آنان و نیز برخی از مسئولین استانی برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور چشمگیر جامعه پرستاری مواجه بود، ریاست بیمارستان شهدای زاگرس ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار اظهار داشت: واقعیت این است که جامعه و مسئولین ما تاکنون نتوانسته‌اند به خوبی از قشر زحمتکش پرستار قدردانی کنند و زحمات این دوستان در هیچ‌کدام از دولت‌های گذشته پاسخ داده نشده است حالا ممکن است برای تقدیر و تشکر از پرستاران عزیز توان مالی یا وقت کافی نداشته‌اند.

به مناسبت ولادت با سعادت امام علی(ع) و آغاز هفته سلامت، طی مراسمی دستگاه سونوگرافی اهدایی دکتر موسی میرزایی، خیر نیکوکار حوزه سلامت در شهرستان ملکشاهی به بهره برداری رسید.

در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با ذکر این مطلب که حوزه سلامت نیازمند حضور خیرین نیکوکار برای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم است گفت: در عرصه هایی همچون بخش دیالیز و احداث ابنیه و ساختمان های اداری و مراکز بهداشتی و درمانی حضور عزیزان خیر باعث شده تا خدمات بهتر و رضایت بخشی به مردم و بیماران تقدیم شده است.

دکتر علی دل پیشه با بیان اینکه دکتر میرزایی به عنوان فرزند برومند شهرستان ملکشاهی خدمت بزرگی به مردم این دیار نموده خاطر نشان کرد: این خیر نیکوکار و نیک اندیش در مدت سال های خدمت خود در حوزه سلامت منشأ خدمات ارزنده ای به مردم استان بوده و به عنوان یکی از سرمایه های معنوی استان ایلام محسوب می گردد.

دکتر موسی میرزایی، کاندیدای احراز صلاحیت نشده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در اولین ساعات امروز هفتم اسفندماه ضمن حضور در پای صندوق رأی شعبه بنیاد شهید ارکواز ملکشاهی، از عموم مردم و بویژه جوانان برومند و پرانرژی و فرزندان و امیدهای آینده ایلام و ایران خواستند تا با حضوری پر از شور و شعور، سرنوشت خویش و کشور عزیزمان ایران را با دست های خوبش رقم بزنند.

وی تاکید کرد: نیاز ضروری کشور عزیزمان ایران است که به دور از هرگونه قهر سیاسی و کوته فکری و همراهی با دشمنان ایران و ایرانی در جهت تقویت منافع ملی و ارتقاء جایگاه ویژه ایران در منطقه و جهان، همگان با همدلی و هم زبانی و در فضایی پر از امید و آرامش در پای صندوق های رأی حاضر شوند تا با انتخاب نمایندگانی که داد مردم را می شنوند و داغ مردم را می بینند و درد مردم را می گویند، کشور عزیزمان فردایی بهتر را تجربه کند.

جمع کثیری از جوانان و دانشجویان با دکتر موسی میرزایی دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر میرزایی در این دیدار صمیمی ضمن برشمردن مشکلات پیش روی جوانان گفت: امروزه در برنامه ریزی های انجام شده توسط کشورهای دنیا به حوزه های مهمی مانند ورزش، گردشگری و امور جوانان نگاه ویژه ای می شود و این امور در یک ساختار کاملاً تخصصی، مدیریت، سیاست گذاری و برنامه ریزی می‌شود اما متاسفانه ما شاهد چنین امری در کشور نمی باشیم که نشأت گرفته از عدم وجود نگاه راهبردی و کلان است و بخشی نگری و دیدگاه های صنفی باعث شده است تا مسائل موبوط به جوانان تحت تأثیر قرار گیرند لذا بر ای رفع این نقیصه، تدوین یک برنامه ریزی اساسی و اعمال مدیریتی کارآمد به عنوان یک اولویت مهم در این حوزه تأثیرگذار شناخته می شود.

عصر امروز جمعی از بازنشستگان اداره مخابرات استان ایلام با دکتر میرزایی دیدار و گفت و گو کردند.

دکتر میرزایی در این دیدار، خطاب به حاضرین در جلسه گفت: شما سال ها برای این مملکت و مردم و توسعه و ترقی استان خود تلاش کرده اید که الحق و الانصاف باید قدردان زحمات و تلاش های مخلصانه شما عزیزان بود و امیدوارم که دوران بازنشستگی را با شور و نشاط بگذرانید.

وی در مورد بازنشتگان اداره مخابرات گفت: قسمت عمده ای از خدمات شما آماده نمودن یکی از بدیهی ترین ضروریات جامعه و مردم یعنی ارتباطات بوده است که شما در مخابرات به نحو احسن در این موضوع عمل کرده اید.

دکتر موسی میرزایی عصر امروز با جمعی از مادران، همسران و فرزندان خانواده های شهدا دیدار و گفت و گو کرد.

دکتر میرزایی دیدار با خانواده های عزیز شهدا را یک وظیفه قلمداد کرد و افزود: همه ما وامدار خون پاک شهدا و نیز مدیون ایثارگری ها و از خودگذشتگی این اسطوره های ابدی انقلاب هستیم که فداکاری های آنها با هیچ چیزی قبل قیاس و جبران نیست و نمی توان نقش آنها را در پیروزی و اعتلای نام انقلاب و ایران فراموش کرد.

وی ادامه داد: اگر امروز می بینیم که در جامعه آرامش و امنیت وجود دارد و ما می توانیم به این امنیت افتخار کنیم به واسطه امروز اگر امنیتی در جامعه وجود دارد به برکت خون شهدا است، خانواده‌های شهدا نیز به همان نسبت در دفاع از کشور نقشی بسیار مهم داشته اند.

صبح امروز سوم دی ماه 94 دکتر میرزایی به زیارت بارگاه امامزاده سیدمحمد عابد(ع) ملکشاهی، امامزاده سیدحسن(ع) مهران و نهایتاً امامزاده علی صالح(ع) رفت.

وی سپس با حضور در مزار شهدای گمنام بهشت رضا(ع) ایلام با شهدای عزیز تجدید بیعت و پیمان وفاداری بست.

صدها نفر از هواداران ایشان، درب منزل وی برای همراهی به فرمانداری جهت ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تجمع کرده بودند اما دکتر میرزایی ضمن تشکر از ابراز لطف و احساسات همه آنها خود، از آنها خواست به احترام قانون و عدم ازدحام، به فرمانداری مراجعه نکنند.

وی پس از بدرقه توسط اعضای خانواده، با رد شدن از زیر قرآن راهی فرمانداری ایلام شد.

به مناسبت روز دانشجو، دکتر موسی میرزایی با تعدادی از دانشجویان دانشگاه های استان دیدار و به گفت و گو پرداخت.

در این دیدار که در مرکز پزشکی آسیا انجام گردید دکتر میرزایی ضمن تبریک فرا رسیدن 16 آذر و روز دانشجو به همه دست اندرکاران عرصه علم و دانش گفت: روز دانشجو، روز فریاد استقلال خواهی و استبداد و استکبار ستیزی جوانان و فرهیختگان این دیار است که اثبات کرده اند می توان با اندیشه و تفکر اسلامی و انقلابی در مقابل تهدیدات نرم و سخت ایستادگی کرد و تفکر خود را به جهانیان معرفی و به آن افتخار کرد.

وی افزود: بدون هیچ گونه شک و تردیدی باید گفت که دانشجویان این دیار نقش بسزایی در تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی داشته و دارند و با آگاهی و شناخت کامل نسبت به نیازها و تهدیدات،

Template Design:Dima Group

 ارائه خدمات درمانی پیشرفته در یک محیط آرام، پویا و کارآمد مبتنی بر پایبندی به ارزش های انسانی در مجتمع پزشکی آسیا

اطلاعات تماس

تلفن محل کار: 08433368280

تلفن مدیریت سایت: 08433368590

سامانه پیامک: 30007227001199

آدرس: ایلام- خیابان آیت اله حیدری - خیابان نهضت سوادآموزی- مرکز پزشکی آسیا

info@dr-mirzaei.ir

drmirzaei@iran.ir

شبکه های اجتماعی